Jak vybrat správný vůz

22. 10. 2012

Jak vybrat ten pravý vůz pro Vás a v kterém autosalonu jej koupit

Jak vybrat ten pravý vůz pro Vás a v kterém autosalonu jej koupit? Doporučené bezpečnostní prvky, na co dát pozor, atd.

Nejlepší jsou reference - ideální poskytnou blízcí příbuzní, či známí. S výběrem auta Vám nejlépe poradí dobrá pracovnice (či pracovník) autosalonu. Slyšely jsme o případě, kdy muž jde koupit vůz pro manželku. To NEDOPORUČUJEME. S autem je to podobné jako s kouzelnou hůlkou Harryho Pottera - jestli se ke kouzelníkovi hodí se pozná až když ji vezme do ruky. Zda se k Vám hodí vůz, poznáte až při zkušební jízdě. Bez ní je to velký risk. Pokud s autem budete jezdit Vy, trvejte na zkušební jízdě. Jinak Vám auto nemusí sednout. Pokud kupujete úplně nový vůz, zvolte dobře značku a typ. Pokud starší auto, ideální je od prvního majitele, který měl vůz soukromě (víte, jaké je nejlepší terénní auto? Firemní), byla to žena ve středním věku a jezdila s ním výhradně ona a je pravidelně servisované. Dobrý autosalon se nebrání, pokud se na auto podívá Váš mechanik.

 

O nás

V sekci "inzerce" našeho webu můžete bezplatně zadávat inzeráty typu "hledám práci jako řidička", či "hledáme řidičku" - viz inzerce http://inzerce.ridicka.cz/inzerce-poptavka/ Můžete se ptát v naší poradně. První odbornicí, která bude odpovídat otázky ohledně koupě, servisu a dalších úkonů kolem aut, je paní Jana Lomnická ze společnosti SUZUKI TERS.

Aktualizujeme pro Vás výčet autosalonů a autoservisů, kde mají zkušenost s řidičkami a se kterými mají ženy dobrou zkušenost. Pokud bude mít kdokoliv akci, která zvýhodňuje řidičky, rádi ji zveřejníme. Budeme rádi za Vaši pomoc a Vaše příspěvky.

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup

TOP Sponzoři

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.ridicka.cz pište na info@ridicka.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference