Povinné ručení a pojištění

22. 10. 2012

Povinné ručení a pojištění

Než odjedete s autem, musíte mít povinné ručení. Bez něj neodjíždějte! S jeho sjednáním Vám rádi pomohou. A doporučujeme i havarijní pojištění. Není od věci vzít si k nákupu Vašeho vozu Vašeho pojišťovacího poradce, nebo finančního poradce, který havarijnímu pojištění rozumí. Ten se zeptá kolik stojí ve Vámi vybraném autosalonu výměna čelního skla, namontování zámku řadicí páky (pokud je sleva na pojistném u tohoto typu zabezpečení), atd.

Chce se Vám stát ve frontě na dopravním inspektorátu? Pokud ne, většina autosalonu má v ceníku položku, za kolik zajistí přepis auta na Vás. Hlavně v Praze to bývá horor i když nekolabují registry, natož když si "zastávkují". Zjistěte si parametry pojištění - ať se Vám nestane, že platíte pojistku vycházející z ceny vozu 360 000 Kč a pak zjistíte, že pokud byste auto "zrušila", dostanete po čtyřech letech jen 180 000 Kč. A celou dobu platíte zbytečné pojistné.

O nás

V sekci "inzerce" našeho webu můžete bezplatně zadávat inzeráty typu "hledám práci jako řidička", či "hledáme řidičku" - viz inzerce http://inzerce.ridicka.cz/inzerce-poptavka/ Můžete se ptát v naší poradně. První odbornicí, která bude odpovídat otázky ohledně koupě, servisu a dalších úkonů kolem aut, je paní Jana Lomnická ze společnosti SUZUKI TERS.

Aktualizujeme pro Vás výčet autosalonů a autoservisů, kde mají zkušenost s řidičkami a se kterými mají ženy dobrou zkušenost. Pokud bude mít kdokoliv akci, která zvýhodňuje řidičky, rádi ji zveřejníme. Budeme rádi za Vaši pomoc a Vaše příspěvky.

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup

TOP Sponzoři

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.ridicka.cz pište na info@ridicka.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference