Prodej vozu

22. 10. 2012

Prodej vozu

Všechno na zemi je jenom dočasné a přijde chvíle, kdy budete prodávat Vaše auto. Na jeho cenu má vliv hodně faktorů - jaké je stáří vozu, jak pravidelně byl servisován, kolik lidí s ním jezdilo, kolikátý jste majitel, atd.

Pokud byl předchozím majitelem papež a vůz jezdil "božsky" - cena bude rozhodně jinde. Důležité je vybrat si i vhodnou dobu na prodej vozu - dobu, kdy lidé chtějí kupovat, protože je hezky, svítí na jaře sluníčko a zima skončila. Slušné autobazary Vám nabídnou jak přímý výkup vozu (dostanete peníze ihned "na ruku"), nebo komisi (s tím, že několik týdnů až měsíců vůz pojistí a bude stát na jejich parkovišti a pokud vůz prodají, dostanou provizi).

Pozor - s každým měsícem cena vozu klesá. A pokud je auto na leasing, tak každý měsíc, kdy musíte platit splátky a vůz je Vám nanic hodně bolí. Jde o čas, cena vozu klesá s každým ujetým kilometrem i každým dnem stáří. Proto vůz nabídněte více autosalonům, případně specialistům. Varianta je přijet na servisní prohlídku, zamilovat se do jiného vozu a odjet s novým a starý nechat protiúčtem.

O nás

V sekci "inzerce" našeho webu můžete bezplatně zadávat inzeráty typu "hledám práci jako řidička", či "hledáme řidičku" - viz inzerce http://inzerce.ridicka.cz/inzerce-poptavka/ Můžete se ptát v naší poradně. První odbornicí, která bude odpovídat otázky ohledně koupě, servisu a dalších úkonů kolem aut, je paní Jana Lomnická ze společnosti SUZUKI TERS.

Aktualizujeme pro Vás výčet autosalonů a autoservisů, kde mají zkušenost s řidičkami a se kterými mají ženy dobrou zkušenost. Pokud bude mít kdokoliv akci, která zvýhodňuje řidičky, rádi ji zveřejníme. Budeme rádi za Vaši pomoc a Vaše příspěvky.

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup

TOP Sponzoři

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.ridicka.cz pište na info@ridicka.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference